Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 05.10.2018 Domáci Hostia  
STK Baník Rakovnica B ŠK Jablonov nad Turňou B 5:13
TJ Geológ Rožňava E STK Sokol Krásnohorské Podhradie 5:13
STK Honce B Obec Čierna Lehota 12:6
STK Kras Silica Vajda Team Dobšiná 4:14
MŠK Dobšiná B STO Hrhov 10:8
2 19.10.2018 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B STO Hrhov 17:1
Vajda Team Dobšiná MŠK Dobšiná B 13:5
Obec Čierna Lehota STK Kras Silica 10:8
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Honce B 8:10
STK Baník Rakovnica B TJ Geológ Rožňava E 11:7
3 26.10.2018 Domáci Hostia  
TJ Geológ Rožňava E ŠK Jablonov nad Turňou B 8:10
STK Honce B STK Baník Rakovnica B 13:5
STK Kras Silica STK Sokol Krásnohorské Podhradie 7:11
MŠK Dobšiná B Obec Čierna Lehota 14:4
STO Hrhov Vajda Team Dobšiná 5:13
4 16.11.2018 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B Vajda Team Dobšiná 10:8
Obec Čierna Lehota STO Hrhov 10:8
STK Sokol Krásnohorské Podhradie MŠK Dobšiná B 9:9
STK Baník Rakovnica B STK Kras Silica 14:4
TJ Geológ Rožňava E STK Honce B 9:9
5 23.11.2018 Domáci Hostia  
STK Honce B ŠK Jablonov nad Turňou B 4:14
STK Kras Silica TJ Geológ Rožňava E 7:11
MŠK Dobšiná B STK Baník Rakovnica B 13:5
STO Hrhov STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
Vajda Team Dobšiná Obec Čierna Lehota 16:2
6 30.11.2018 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B Obec Čierna Lehota 15:3
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Vajda Team Dobšiná 4:14
STK Baník Rakovnica B STO Hrhov 8:10
TJ Geológ Rožňava E MŠK Dobšiná B 15:3
STK Honce B STK Kras Silica 12:6
7 07.12.2018 Domáci Hostia  
STK Kras Silica ŠK Jablonov nad Turňou B 2:16
MŠK Dobšiná B STK Honce B 10:8
STO Hrhov TJ Geológ Rožňava E 10:8
Vajda Team Dobšiná STK Baník Rakovnica B 16:2
Obec Čierna Lehota STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
8 14.12.2018 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 16:2
STK Baník Rakovnica B Obec Čierna Lehota 9:9
TJ Geológ Rožňava E Vajda Team Dobšiná 10:8
STK Honce B STO Hrhov 9:9
STK Kras Silica MŠK Dobšiná B 3:15
9 21.12.2018 Domáci Hostia  
MŠK Dobšiná B ŠK Jablonov nad Turňou B 6:12
STO Hrhov STK Kras Silica 12:6
Vajda Team Dobšiná STK Honce B 15:3
Obec Čierna Lehota TJ Geológ Rožňava E 12:6
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Baník Rakovnica B 9:9
10 25.01.2019 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Baník Rakovnica B 13:5
STK Sokol Krásnohorské Podhradie TJ Geológ Rožňava E 8:10
Obec Čierna Lehota STK Honce B 8:10
Vajda Team Dobšiná STK Kras Silica 12:6
STO Hrhov MŠK Dobšiná B 6:12
11 01.02.2019 Domáci Hostia  
STO Hrhov ŠK Jablonov nad Turňou B 3:15
MŠK Dobšiná B Vajda Team Dobšiná 2:16
STK Kras Silica Obec Čierna Lehota 5:13
STK Honce B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
TJ Geológ Rožňava E STK Baník Rakovnica B 9:9
12 08.02.2019 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B TJ Geológ Rožňava E 17:1
STK Baník Rakovnica B STK Honce B 7:11
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Kras Silica 14:4
Obec Čierna Lehota MŠK Dobšiná B 2:16
Vajda Team Dobšiná STO Hrhov 15:3
13 15.02.2019 Domáci Hostia  
Vajda Team Dobšiná ŠK Jablonov nad Turňou B 12:6
STO Hrhov Obec Čierna Lehota 12:6
MŠK Dobšiná B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9:9
STK Kras Silica STK Baník Rakovnica B 8:10
STK Honce B TJ Geológ Rožňava E 5:13
14 22.02.2019 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Honce B 9:9
TJ Geológ Rožňava E STK Kras Silica 11:7
STK Baník Rakovnica B MŠK Dobšiná B 8:10
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STO Hrhov 9:9
Obec Čierna Lehota Vajda Team Dobšiná 5:13
15 08.03.2019 Domáci Hostia  
Obec Čierna Lehota ŠK Jablonov nad Turňou B 0:18
Vajda Team Dobšiná STK Sokol Krásnohorské Podhradie 15:3
STO Hrhov STK Baník Rakovnica B 11:7
MŠK Dobšiná B TJ Geológ Rožňava E 5:13
STK Kras Silica STK Honce B 8:10
16 15.03.2019 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Kras Silica 15:3
STK Honce B MŠK Dobšiná B 16:2
TJ Geológ Rožňava E STO Hrhov 8:10
STK Baník Rakovnica B Vajda Team Dobšiná 5:13
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Obec Čierna Lehota 9:9
17 22.03.2019 Domáci Hostia  
STK Sokol Krásnohorské Podhradie ŠK Jablonov nad Turňou B 2:16
Obec Čierna Lehota STK Baník Rakovnica B 3:15
Vajda Team Dobšiná TJ Geológ Rožňava E 11:7
STO Hrhov STK Honce B 8:10
MŠK Dobšiná B STK Kras Silica 13:5
18 29.03.2019 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B MŠK Dobšiná B 13:5
STK Kras Silica STO Hrhov 7:11
STK Honce B Vajda Team Dobšiná 10:8
TJ Geológ Rožňava E Obec Čierna Lehota 14:4
STK Baník Rakovnica B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9:9
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 54448